Etkinlikler

Felda Iffco’dan Engelleri Aşan Destek

Her toplantıda fark yaratan bir konseptle iş ortakların karşısına çıkan Felda Iffco, Kıbrıs’ta gerçekleştirdiği bayı toplantısı kapsamında gerçekleştirilen aktıvıtede, Felda Iffco çalışanları iş ortaklarıyla birlikte gruplar halinde tekerlekli sandalye yapımı gerçekleştirdi. Demonte halde gelen sandalye parçalarını birleştiren ekipler, sosyal sorumluluk ve yardımlaşma alanında örnek teşkil etti. Felda Iffco çalışanları ve iş ortakları tarafından büyük ilgi gören etkinlikte, Felda Iffco, tüm iş ortaklarıyla beraber kendi ekibinin de katılımıyla 14 adet tekerlekli sandalye yaptı. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında bu tekerlekli sandalyeler, KKTC Engelliler Dayanışma Derneğine bağışlandı. Aktivelerin ardından akşam düzenlenen gala gecesi ve ödül töreninde KKTC Engelliler Dayanışma Derneği Başkanı Ömer Suay, dernek adına Felda Iffco Türkiye COO’su Sayın Güven Gerişe plaket takdim etti ve teşekkürlerini sundu.

Felda Iffco, bu yıl 6’ncısını düzenlediği bayi toplantısında, 2020’de yeni proje, yeni ürün ve yatırımlarla sahadaki gücünü ve etkinliğini koruyarak, iş ortaklarıyla birlikte sektöre yön vermeye devam edeceğinin mesajını verdi. İş ortaklarına yeni seneyle ilgili mesaj veren ekip, geçtiğimiz yıllardaki sektör başarılarına, 2020’de de çarpıcı ve iddialı hedeflerle devam edeceklerinin sinyalini verdi. Bugün Türkiye’de sektöre yön veren bir yağ firması konumuna gelen firma bu başarıyı sadece yönetimin değil iş ortaklarının da sektördeki etkin konumuyla elde ettiklerini belirtti. “Güç Birliği Güçlü İşbirliği” sloganıyla bu başarıyı iş ortaklarıyla birlik olarak önümüzdeki yıllarda da katlayarak arttıracaklarının sözünü verdiler.

2019 yılının değerlendirilmesinin ve 2020 planlarının konuşulduğu bayi toplantısı, Felda Iffco Türkiye COO’su Güven Gerişin konuşmasıyla açıldı. Güven Gerişin, 2019 yılı için öngörülen tüm hedeflerin gerçekleştirilmesinden dolayı ekibine ve is ortaklarına teşekkürlerini ilettiği konuşmasının ardından Felda Iffco Türkiye satış ve pazarlama direktörü Eren Dönmez, endüstriyel ve pastacılık satış müdürleri detaylı satış değerlendirme, pazarlama tarafından marka yaratma hikayesi detaylı sunumlarla anlatılırken Ege Üniversitesi Gıda Mühendisliği Öğretim Üyesi Fahri Yemışçıoğlu ve Mümsad Yönetim kurulu başkanı Metin Yurdagül ve Mümsad Koordinatörü Ebru Akdağ’ın sunumlarıyla tamamlandı. Bu yıl programın moderatörlüğünü ünlü isim Kadir Çöpdemir’in üstlendiği bayı toplantısında Felda Iffco çalışanları, 2020 hedeflerini iş ortaklarıyla birlikte gerçekleştirmek üzere hazır olduklarını ifade ettiler.

 

 

Kaynak: